reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

14100006a

Koncentrované mládí? Excelentní Nuxellence!

Jaká je novinka od NUXE? Koupit si ji nebo ne?
vecerni LBD

MUST HAVE: Malé černé

Legendární šaty, které si oblečete kdykoliv, kamkoliv a vždy v nich budete šik!
reklama
rety rude hlavni fotka

Rety rudé…kdopak vás líbat bude?

Pravil klasik a my víme, že se někdo určitě najde. Jde o hlavní kosmetický trend nadcházející sezóny!
Karamelizovana cibule 2

Karamelizovaná cibule ve skle

Miluji cibulové chutney. Dlouho jsem ho jen kupovala za nemalý peníz v anglických obchodech. Teď mám recept, který funguje.

Lakujte!

lakujte

01. 07. 2014
Dejte tomu kovový lesk. V kontrastu k přírodním materiálům nebo na velkých strukturovaných plochách to bude přímo noblesní!
reklama
reklama

Všechno vypadá lépe, když se to nalakuje na nějakou tu barvu vzácných kovů. Podmínkou je koupit si sprej, který má lesk. Matná zlatá nevypadá nikdy a na ničem dobře, protože má takový – jak to jen kulantně napsat – „cholerovitý“ nehezký odstín. Stejně tak stříbrná bez lesku připomíná spíš šedivý nátěr na plot, než luxusní potah.

 

Další pravidlo zní- respektuj povrch. Pokud budete provádět nástřik na porézní materiál- například plátno, berte v úvahu, že se barva bude po vláknu rozpíjet. Podklad můžete buď našepsovat speciálním nátěrem, nebo jak jsme před lety objevila já – nalakujte ho levným lepivým lakem na vlasy. Důkladně.
Kosicky

Pozor na povětrnostní podmínky. Spreje voní, ale odborníci jsou výjimečně zajedno, že to není zdravé. Postřik provádějte v dobře větrané místnosti. Nejlépe na čerstvém vzduchu v přírodě. Jako podklad zvolte spíše savé noviny než igelit. A zkontrolujte si směr větru. V silnějších poryvech hrozí, že vám vše skončí mimo plán na těle, rukách nebo na trávníku.

 

Nespěchejte. Vždy je lepší lakovat v několika slabších vrstvách než v jedné silné. Pokud musíte předmět otáčet. Musí být z té první strany, dokonale suchý, aby se nepřilepil k podkladu.

 

Přes všechna úskalí, je lakování sprejem stále jeden z nejlevnějších a nejefektivnějších způsobů jak dodat už okoukaným předmětům nový šarm. Léto přeje experimentům, tak se do toho pusťte.
musle

reklama