reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Jak jsem se stala bohyní

bozska ja

26. 11. 2013
Bohyní se žena nerodí. Tou se stane v momentě, kdy povije potomka, zasadí bazalku, zabydlí dům či byt a nakonec obsadí i tu kuchyni.
reklama
reklama

Moje cesta nebyla zrovna krátká. Po mnoho let jsem se pohybovala v módním průmyslu a médiích, což člověka poznamená ,-) Co tím myslím? Psala jsem články o módě, vymýšlela focení přenádherných editorialů, vedla redakci časopisu jako šéfredaktorka a nakonec jsem neunikla ani módnímu online. Celou dobu jsem se soustředila na jediné, na kariéru. Chtěla jsem být v tom co dělám prostě nejlepší, bez ohledu na podmínky. Chodila jsem na večírky a s většinou celebrit si tykám. Modelky znám z dob, kdy nebyly ještě vůbec slavné a drahých kabelek mám víc než kdokoliv jiný. Tohle všechno mi nastavovalo trochu křivé zrcadlo, protože to podstatné mi jaksi unikalo. Vlastní život jsem neměla v diáři, vlastně měla, ale až tak na rok 2020. Naštěstí pro mě se mediální trh začal měnit, časopisy stagnovaly, vydavatelé chtěli hodně muziky za málo peněz. Znáte to, zázraky na počkání s.r.o. Jednoho dne mě to celé přestalo bavit. Navíc jsem tou dobou potkala mého báječného muže, záhy otěhotněla a narození syna dalo všemu jiný směr. Sama bych ovšem nikdy nenašla odvahu vykročit vlastním směrem. Naštěstí mě šéf vyhodil. Měl totiž bezva kamaráda, který by se na moji pozici lépe hodil. Ve firmě se mu teď přezdívá „Bubák“ nebo „Lempl“. Zkrátka a dobře, protože se šéfy nediskutuji, podepsala jsem a vykročila vlastním směrem. Dnes můžu říct, že je to skvělý pocit, když se nemusíte klanět pánům, spolupracovat s „Bubáky“ a dělat za „Lemply“.

Protože nevydržím nicnedělat, přemýšlela jsem jak zužitkovat to, co jsem se za dlouhá léta naučila. A voi la, je tu božský web! Bude vás bavit, protože jsem vtipná, něco umím, něco jsem dokázala, ale hlavně – tenhle web je živý, není za ním partička kravaťáků z reklamky, kteří vám budou cpát klientovy produkty. Tenhle web dělají inteligentní lidé s nadhledem a chutí do života!

Vaše Bohyně

 

reklama