reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Jak kupovat boty

boty do roboty

28. 03. 2015
A vyhnout se zklamání i puchýřům
reklama
reklama

1. Nakupujte až po pracovní době. Vyhnete se problémům se šéfem, navíc vaše nohy jsou na konci dne mírně oteklé a větší než ráno. Vybrané boty vám proto budou lépe sedět.
ba15ba481ced402b5126a3c07e7af44c

2. Nosíte do lodiček punčochy? Zkoušejte si je s nimi. Možná to nevypadá, ale je rozdíl, jak vám sedí bota naboso nebo s punčochou či ponožkou. Často je ten rozdíl i půl čísla.

3. Elegantní střevíčky se kupují menší. Noha v botě na vysokém podpatku má tendenci klouzat dopředu a u paty vzniká mezera, kde vám bude noha kloktat.

4. Kožené boty se lépe leští hned, jak je sundáme z nohy, protože jsou poddajné a teplé.
6d03f0561bf5f5974e6d2e6e740dd9c6

5. Zmokla jste? Nesušte boty na topení, protože by ztvrdly. Vycpěte je novinami (dobře sají vlhkost), aby se nescvrkly a nezdeformovaly.

6. Střídejte je. Obutí byste měla měnit i během dne. V kanceláři se přezouvejte, jen vám to prospěje. Nemusíte mít pod stolem bačkory, ale náhradní pár přezuvek byste mít měla. Pořiďte si pro tento účel jedny krásné a jedny pohodlné. Taky nenoste jedny boty dva dny po sobě. Odpočinou si vaše nohy i boty.

7. Nevoní? Přes noc do nich vložte pomerančovou kůru nebo kousek látky pokapaný levandulovou nebo „lemongrassovou“ silicí. Pro méně spořivé je na trhu dostatek desinfekčních sprejů, které ale voní tak trochu chemicky.

boty do roboty
reklama