reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Jemný Peeling

peel2

26. 11. 2013
ZN. Vyrobeno doma. Vyzkoušejte netradiční ingredience, které máte určitě doma a nenapadlo by vás je spojit natož využít ke zkrášlovacímu rituálu.
reklama
reklama

Olej a sůl

Sůl se rozpouští ve vodě, ale v oleji její zrníčka zůstávají vcelku. Právě proto doporučují kosmetičky během dovolené u moře používat olej na opalování, který vám spolu s minerály, mořskou solí vykouzlí během pár dní dokonalou pokožku. Doma vezmeme půl šálku hrubozrnné soli a nalijeme do něj kvalitní olej tak, aby vznikla kašovitá směs, kterou použijeme jako tradiční kupovaný peeling. Přidáte-li kapku růžového nebo levandulového oleje budete si připadat, jako v nebi.

Olej a cukr

Stejný typ peelingu používají ty nejlepší masážní salony při exotických rituálech. Tam ho před aplikací ještě zahřejí na teplotu lidského těla. Do mandlového zastudena lisovaného nebo jiného kvalitního oleje nasypeme krystalový cukr. Na půl šálku oleje přiměřeně cukru, aby opět vznikla řidší pasta. Tou jakoby masírujeme pokožku tak dlouho, dokud se krystalky nerozpustí.

Káva a cukr

Recept přivezený přímo z Karibiku mi prozradila jedna slavná topmodelka. A oceníte ho i v našich ryze neexotických končinách. Na začátek potřebujete lógr z kávy. Ano, budeme recyklovat. Až budete vysypávat odpad z kávovaru, nesypte ho do koše, ale do menší misky. Přilijte kvalitní olej, nějakou tu vonnou esenci, kterou máte k dispozici a použijte jako peeling. Stále ještě obsahuje kofein, který vás vzpruží a jemné částice, které mechanicky obrousí odumřelé šupinky na vaší pokožce.

peel 3

 

reklama