reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Kdo z koho: CC krém versus BB krém

CC kremy

29. 03. 2014
Naprostou novinkou na našem trhu jsou CC krémy. O co jde a proč je vyzkoušet?
reklama
reklama

Kosmetická abeceda poskočila o další písmenko. Po fenomenálním úspěchu BB krémů jsou tu CC krémy. Zhruba před dvěma lety zaplavila kosmetický trh žhavá novinka zvaná BB krém. Dvě písmena znamenají původně blemish balm, ale dnes se používá spíše beauty balm. V jedné tubě najdete hydrataci, rozjasňovač, podkladovou bázi, make-up i sluneční filtr. A nanáší se nekomplikovaně, stejně jako denní krém. Rozetřete na obličej, a je to. Jenže některým z nás to bohužel nestačí. Pokožka není vždy dokonalá a BB dostatečně nekryje. Proto je tu CC neboli colour control či colour correction. Umí všechno jako BB, ale poradí si s tmavými kruhy pod očima i s pupínky. Navíc často (podle výrobce) obsahuje také anti-aging složku a je vhodný i pro zralejší pleť. Jeho textura je víc podobná make-upu, ale stále je po nanesení velmi přirozený. To nejlepší je ovšem to, že je stejně lehký, a přitom bez olejových složek. Tím je vhodný i pro aknózní pleť.

Pro Bohyně z kuchyně je CC jasnou volbou. Stačí ho ráno použít a budete vypadat jako byste spala celou noc. Bez ohledu zda jste bděla nad skleničku s přáteli nebo vám stůně dítě. Svěží, hebká, žádoucí – jako Miluška Voborníková budete pak celý den. To nejkrásnější je, že CC se nemusí odličovat jako make up. Prostě je to něco jako krém. Takže když večer upadnete zemdlena na lože, nemusíte mít výčitky.

Osobně jsem vyzkoušela CC od Sephory a Bourjois. Sephora vyrábí jediný model, který se přizpůsobí barvě vaší pletí. Tím odpadají starosti s výběrem barvy, ale je na můj vkus trochu hutnější. To ovšem neříkám, že je špatně. Jen to není úplně pro mě. Jako velké plus vidím to, že sjednotí barvu pleti, zakryje kruhy pod očima a připadám si s ním zase jako člověk. Přijde mi, že umí stáhnout póry, což se hodí vždycky.
CC Sephora

 

Oproti tomu Bourjois je daleko lehčí a ve výsledku matnější. Umí vše, co výše zmíněný od Sephory ale vyrábí se ve více tónech, takže musíte zkoušet. Vybírejte dobře a na denním světle. Odstíny nejsou „naoranžovělé“ (Hurá), takže drobný přešlap vám projde. Obsahují navíc tři speciální korekční pigmenty. Meruňkový proti únavě. Zelený proti červeným skvrnkám. Bílý proti pigmentovým skvrnám. Sympatická je i cena 329 Kč, kterou snese jednou za čas každý rozpočet.
CC krem 123

Otestovala jsem ho i na kamarádce, která má pihy. Ty nezakrývá, ale decentně umírňuje. Takže žádný efekt masky. Přirozenost, to je oč tu s CC krémy běží.

 

reklama