reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Kráva roku

Cena Krava Roku

26. 11. 2013
Necenzurovaná verze sloupku mojí kamarádky Andrey Nikolasové. Tento text napsala pro dnes už neexistující časopis. Jeho nadčasovost je zarážející.
reklama
reklama

V prosinci mají lidé sklon bilancovat. Někdy pouze uplynulý rok, jindy celý svůj dosavadní život. Pánové se při tom soustředí spíše na kariéru a nashromážděný majetek, dámy na milostné vztahy a záležitosti s nimi související. Já a moje kamarádky uzavíráme ke konci roku kandidátku adeptek na první cenu v soutěži Kráva roku. Kritéria, která vás nominují do finále, jsou jasná – debakly na poli milostných vzplanutí. A letos je konkurence skutečně veliká.

První žhavou kandidátkou je Dominika. Krásná a úspěšná mladá dáma, která pracuje jako vizážistka významných osob a tudíž se často potlouká po VIP večírcích. Tam se také seznámila s Thomasem, příslušníkem královské rodiny jedné africké země. Vzhledem k jeho původu jsme ho tedy zcela logicky v našem dívčím kroužku nazývali „princem ze Zamundy“. Trvale ovšem nyní nežil v Zamundě, nýbrž v Londýně, jelikož na africké rodné hroudě údajně došlo k převratu a na kralování prý není ani pomyšlení. Nicméně, soudě dle bytu, který obýval v Praze, dařilo se mu i bez trůnu znamenitě. Dominika byla z něj i z jeho majetkových poměrů u vytržení a po půl roce známosti si začala malovat svatbu, malá princátka a kdyby to nevyšlo, ve stejně růžových barvách viděla i rozvodové vyrovnání. Jako případný stávající ani bývalý manžel zkrátka neměl Thomík jedinou chybu. Neviděla totiž to, co jejímu okolí bylo naprosto zřejmé. Kdykoli se měl Thomas setkat s rodinou své dívky, něco mu do toho přišlo. A tak Dominičini příbuzní nikdy neprožili tolik slavnostních obědů a večeří, jako právě letos. Bohužel všechny bez účasti hlavního královského chodu, který za velice podivných okolností ani jednou nedorazil. Thomas ale v zájmu zachování klidu a pravidelného sexu často hovořil i o tom, že je na čase vzít Domču k němu domů. Památným zůstane bezesporu jeho pozvání na ples, kde prý svou milou seznámí se svou matkou. Ten úžasný bál se měl uskutečnit v Londýně za účasti samotné anglické královny! Wow! Domča si nechala ušít šaty za mnoho tisíc korun. Zbytečně. Tuším, že do toho tehdy vlezla nějaká nemoc nebo tak něco. Samozřejmě ne Dominiky, ta by odletěla juchat i se zápalem plic. Ochořel prý někdo z princovy strany, jak jí bylo sděleno pár hodin před údajným odletem, když se Thomasovi asi na stopadesátý pokus a z cizího čísla dovolala. Tím ovšem známost neskončila. V dalším kole pozval princ Dominiku do své rodné africké zemičky. Nechala se naočkovat proti všem chorobám, které mohly v těchto exotických končinách hrozit. Nejenom, že to nebylo zadarmo, ale být očkovaná proti malárii nebo žluté zimnici, když nevystrčíte nos z Prahy, je vcelku zbytečné. Výlet byl totiž zrušen za podobně podivuhodných okolností, jako plesání s královnou…

krava roku Bitch

Druhá letošní finalistka, Lucie, měla kluka bez šlechtického titulu, zato s dosti nevídanými způsoby. Nachomýtnul se do jejího bytu a života tak nějak samovolně a samozřejmě. Že by měl ze společného bydlení nějaké trauma, jako to vídáme ve filmech, o tom nemohla být ani řeč. Také se ukázalo, že bezmezně podporuje hnutí za ženskou rovnoprávnost. Tudíž ho vůbec neuráželo, že jeho milá financuje veškeré náklady na společný život pouze z vlastní kapsy. Až jednoho rána zazvonil telefon a za chvíli zase a zase… To Lucce volali příbuzní a přátelé, aby jí popřáli všechno nejlepší ke třicátým narozeninám. A co na to onen fešák? Poslal jí později během dne zprávu VŠECHNO NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM a daroval jí NIC. Myslím, že je spousta možností, jak někomu udělat radost, jak dát najevo, že vám na tom druhém záleží. Nechat vyšumět jeho kulaté narozeniny není, věru, dobrý tah pro udržení vztahu…

A je tady adeptka třetí – Denisa. Chodí osm let s Karlem. Karel žije stejně dlouhou dobu s manželkou Kateřinou. Letos se rozhodl, že takhle už dál nemůže a sdělil Denise, že se kvůli ní rozvede. Což také udělal a Denisa si myslela, že na medaili v Krávě roku může zapomenout. Ve vypjatých situacích souvisejících s rozvodem Kájíka psychicky podporovala a trpělivě čekala, až se všechno srovná do nových kolejí. Vařila, prala, hladila… Když rozvod nabyl platnosti a majetkové vyrovnání bylo dokonáno, Karel si nabrnknul Karolínu.

Jak vidíte, do finále soutěže Kráva roku mohou postoupit skutečně jen ty největší blbky. Naštěstí bývá zatmění mysli vedoucí na stupně vítězů pouze dočasné a dřív nebo později každá medailistka prozří. Jen některé zkrátka potřebují, aby z nich dotyčný tu krávu udělal několikrát, než jim to sepne. Od příštího roku se tedy snažme, aby nám vlastní hrdost nikdy nedošla dřív, než trpělivost s nějakým prapodivným ksindlem!

 

reklama