reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Proč je můj syn lepší než Chuck Norris

Chuck

26. 11. 2013
Už dlouho se spekuluje o tom, čeho všeho je Chuck schopen. A seznam nikdy nebude kompletní. Obávám se, že mu už nyní roste silná konkurence.
reklama
reklama

Každá matka si myslí, že její dítě je to nejlepší na světě, nejkrásnější, nejchytřejší, nejlepší. Já jsem si tím jistá. Mám na to důkazy.

1. Ve čtyřech měsících prokousl „neprokousnutelné kousátko“ aniž by měl zuby.

2. V pěti měsících snědl fenyklový příkrm, který byl ze šarže XY, kterou nejmenovaný řetězec stahoval z prodeje, protože mohl obsahovat skleněné střepy.

3. V šesti měsících přepral včelku Máju. Nejprve ji znehybnil, pak nasadil kravatu, pak překulil na křidélka a zalehl jí.(Mohu doložit fotografiemi).

4. V sedmi měsících se pokusil rozšroubovat zásuvku za pomoci kojenecké lahve. Kdyby nezasáhla jeho hysterická matka, jistě by se mu to podařilo.

5. V deseti měsících vylezl na klouzačku, která je zkonstruovaná tak, aby do jejich útrob pronikly jen děti starší tří let.

6. V jedenácti měsících si doma sestavil klouzačku, aniž by měl k dispozici kopec. Použil jako základ křeslo Ikea dále složenou cestovní postýlku a plyšového buldoka Ruperta, aby vypodložil dráhu, která neměla dostatečný sklon. Jako přistávací plochu využil polštářek ovečku, protože je nejměkčí a dá se rozložit do čtverce.

7. Den před prvními narozeninami ukousl vose hlavu, protože ho štípla do ukazováčku levé ruky. Sice ho štípla i do rtu, ale zabil ji.

Kdybych nevěděla přesně, kdo je jeho otec, myslela bych si, že jsem se zapletla se Supermanem a tohle je výsledek. Tedy nevím, jestli mi můj muž něco netají. Přece jen dělá hodně noční a tvrdí mi, že nosí pláštěnku, i když jsem ho v ní nikdy neviděla. Co když zachraňuje svět? Na druhé straně legíny by si na sebe nevzal – to vím na sto procent.

rock

A co vůbec umí Chuck Norris?:

1. Jedině Chuck Norris dokáže hrát basketbal s bublinou z bublifuku.

2. Na poslední stránce Guinnessovy knihy světových rekordů je malým písmem uvedeno, že všechny rekordy drží Chuck Norris a zde uvedení lidé jsou ti, co jsou mu nejblíž!

3. Na Zemi létá tolik UFO proto, protože i ufoni chtějí Chuckův podpis.

4. Chuck umí napočítat do tisíce na prstech jedné ruky.

 

 

 

reklama