reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Proč nemám nikdy žádná předsevzetí?

next_100179426848698

01. 01. 2014
Se mnou a Novým Rokem je to prosté! Budoucnost vidím jako otevřenou.
reklama
reklama

Silvestrovské veselí mě roky stresuje. Násilnější akci, aby člověk pohledal. Nebaví mě tohle organizované veselí a málokdy jsem byla ve společnosti lidí, kteří by mi sedli všichni. Ne, nejsem povýšená – několik Silvestrů bylo legendárních. Nikdy nezapomenu na ten z roku 1996, kde jsem potkala svojí první lásku. Také od té doby vím, že šampaňské a tequilla nejdou mezi sebou míchat v jakémkoliv pořadí. Prostě nemám ráda konec roku. Všichni všude bilancují. V časopisech se připravují už od konce prázdnin souhrnné články, které zhodnotí svatby, pohřby, narození, rozvody…

Já sebe nehodnotím. Sentimentální jsem, jen když slavím narozeniny. Ty mám v srpnu. Stejně tak si nedávám předsevzetí, protože se znám. Nepřestanu kouřit, nezhubnu, nezačnu žít zdravěji, nezačnu cvičit.  K podobným vyhroceným aktivitám mě nedožene list v kalendáři, ale zásadně vyšší síly astrální. Cvičím, protože mě bolí záda, hubnu – prohání mě roční syn…žiju skoro zdravě, protože jsem matka tedy vzor.

Myslíte si, že mám slabou vůli? Kam vás vede slepá vášeň! Já jsem silná jako tažný kůň. Když se zapřu a chci, dokážu věci, které nejsou z repertoárů běžných smrtelníků. Jenže já NECHCI! Nechci na sebe klást zbytečné nároky, když nemusím. Já jsem se vždycky na to, abych měla předsevzetí, měla moc ráda.

reklama