reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Proč si koupit perfektní fén?

fen vintage

26. 01. 2014
Máte pocit, že ten malý cestovní vám stačí? Vyvedu vás z omylu.
reklama
reklama

Kamarádka si stěžovala celá léta na to, jak má jemné vlasy, které ji ve vlhku krepatí. Ač přirozená blondýnka vlasy (odbarvuje) barví a kudrny rovná. Každá moderní žena ví, že rovnat se dají jen vlasy suché. No a proto, že se její jemné vlasy od kořínku mastí, denně si je myje a fénuje. Jak určitě už chápete, je to začarovaný kruh ze kterého nevede moc cest ven. Krok po kroku je třeba jít a vybírat, co je pro ni nejlepší. Zkoušela desítky produktů, které jejím vlasům měly pomoc. Výsledky byly střídavé. Než jsem jednoho dne odhalila, že si denně vysouší vlasy cestovním fénem, mizivého výkonu bez regulace teploty. To vedlo k tomu, že si denně vlasy pálila neúměrně dlouhou dobu. Vše řešil nový fén! Takže jestli se v tomto příběhu poznáváte, pak je tento článek přímo pro vás. Kadeřníky totiž ani nenapadne se vás zeptat, čím si vlasy doma sušíte a příčinu vašich problémů tak nikdy neodhalí.

fenovani padesata leta

Jak kupovat fén?

Nejsem tak chytrá od přírody- pojmy jako výkon, objem vzduchu a podobně mi nic neříkají. Jenže mám v rukávu oborníka, kterého jsem se zeptala za vás.

 

Moc vás pozdravuje a doporučuje následující:

1. Kupte si profesionála určeného kadeřníkům. Musí mít vysoký výkon, regulaci teploty minimálně na tři stupně, studený vzduch je samozřejmostí.

2. Trvejte na ergonomickém designu, nízké váze, nízké hlučnosti a dlouhém elektrickém kabelu. Budete ho používat často a ne vždy je zrcadlo hned u elektrické zásuvky.

3. Pokud je testovaná jeho životnost, nezáleží ani tak na hodinách provozu, ale na tom kolikrát snese zapnutí a vypnutí. Čím víc, tím lépe.

 

Já už jsme svého favorita před lety našla. Je to kousek od švýcarské firmy Solis s patentovanou iontovou technologií TCI (Tourmaline-Ceramic-Ion). Vlasy mám díky ní krásně hladké, lesklé a hlavně zdravé. Tento konkrétní fén mám v koupelně už pět let. Dlouhé vlasy na ramena vyfénoval do sucha za pár minut, krátké prakticky okamžitě. Nikdy mě nespálil a čas od času s ním vysouším i počuranou matraci mého syna, jednou dokonce rozmrazil námrazu v ledničce. To jsou, jak uznáte reference k nezaplacení.

Solis fen IQ 7
reklama