reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Smyslná jako Angelina

Foto: Archiv
Foto: Archiv

03. 11. 2013
Líbí se vám líčení herečky a zasloužilé matky Angeliny Jolie? Vyzkoušejte si ho. Je to snadnější, než se zdá.
reklama
reklama

Na čistou tvář naneste průsvitnou podkladovou bázi, která ji vyhladí a rozjasní. Na takovém základu bude make up lépe držet, nevytvoří se šmouhy a lépe pak splyne s pletí. Případné kruhy pod očima rozjasněte korektorem, který naneste štětečkem nebo vyzkoušejte novinku od Benefitu, která se nanáší snadno jako tužka. Až pak natupujte make up houbičkou. Matky, které nemají čas mohou použít prsty, ale počítejte s tím, že make up je nutné doslova zapracovat do plti nikoliv jen rozmazat jako denní krém. To celé zafixujte lehkými tahy sypkým pudrem. Pozor na efekt voskové masky. Na tváři by měl zůstat lesk a s pudrem proto spíš šetřete.

Těsně pod obočí naneste matný bílý stín, který rozzáří oko. Trošku ho patří i do vnitřního koutku oka ke kořenu nosu. Jemným hnědým stínem dokreslete obočí, ale ne příliš výrazně. Na oční víčka patří matný jemně béžový v barvě latté. Na vnější část víčka použijte o něco tmavší. Těšně podél horních řas nakreslete černou tužkou tenkou linku. Tenkým štětečkem ji pak přetřete tmavým stínem a lehce protáhněte směrem k obočí. To proto, abyste vytvořila efektní kočičí pohled. Řasy natočte kleštičkami a nad ně přilepte řasy umělé. Spoj zamaskujte tekutou linkou. Pak je čas na uhlově černou řasenkou, která vše spojí. Dolní vnitřní linku namalujte šedou tužkou nikoliv černou. Výsledek bude sexy, ale nikoliv prvoplánově vulgární. Těsně pod, pak oko orámujte štětečkem a tmavým stínem.

Nad lícní kosti použijte rozjasňovač s perletí, na líce patří růžová tvářenka. Plné rty vymalujte rtěnkou, na kterou přidáte, jako pomyslnou tečku za celým líčením, vynilový mokrý lesk.

Andzelina

 

 

reklama