reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Rety rudé…kdopak vás líbat bude?

rety rude hlavni fotka

07. 10. 2014
Pravil klasik a my víme, že se někdo určitě najde. Jde o hlavní kosmetický trend nadcházející sezóny!
reklama
reklama

Proč?

Červená barva (zejména na rtech) je něco neuvěřitelně svůdného, alespoň si to myslíme my ženy. Jenže je tak snadné sklouznout k vulgární láci pouličních pracovnic. Jak tedy na to a nestát se směšnou karikaturou? Jeden z hlavních trendů pro podzimní sezónu velí zvýraznit rty. Make up artisté naštěstí zvolili velmi umírněnou variaci na klasické téma, která se hodí pro moderní nezávislé a úspěšné ženy.

Líčení podle fashion weeku je zdravé, citlivé, precizní, vyrovnané, umírněné, elegantní a co ocení každá z nás i snadné! Nemusíte mít vystudovanou akademii výtvarných umění, abyste jej zvládla. Nový styl přitahuje spíš svojí čistou krásou než oslnivými barvami. Vždyť inspirace byla čerpána na aristokratickém venkově. „Říkám tomuto stylu líčení rozum a cit“ vysvětluje Lyne Desnoyers. A s ní souhlasí další “Je to nadčasová kalsika provedená moderním způsobem – tyto prvky nikdy nevyjdou z módy, jsou zkrátka stále znovu objevovány“ říká Terry Barber.
do clanku

A tady je návod:

Odstín tváře sjednoťte BB krémem, který pleti dodá i hydrataci. Pak na něj naneste lehký make up, který velmi jemně přepudrujte. Obočí vykartáčujte, případně vytvarujte světlým pudrovým stínem, ale aby působilo co nejpřirozenějším dojmem. Rty natřete balzámem, aby byly měkké a přímo sváděli k polibku. Na oční víčka naneste zlatavý či béžový perleťový stín. Lícním kostem dodejte tvar růžovou tvářenkou a nad ní naneste perleťový lesk. Rty obkružte konturovací tužkou a vyplňte rudou rtěnkou. Řasy můžete zvýraznit řasenkou, ale rozhodně vynechte nalepovací řasy a vyvarujte se hutných nánosů maskary.
do clanku 2

 

reklama