reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

14100006a

Koncentrované mládí? Excelentní Nuxellence!

Jaká je novinka od NUXE? Koupit si ji nebo ne?
vecerni LBD

MUST HAVE: Malé černé

Legendární šaty, které si oblečete kdykoliv, kamkoliv a vždy v nich budete šik!
reklama
rety rude hlavni fotka

Rety rudé…kdopak vás líbat bude?

Pravil klasik a my víme, že se někdo určitě najde. Jde o hlavní kosmetický trend nadcházející sezóny!
Karamelizovana cibule 2

Karamelizovaná cibule ve skle

Miluji cibulové chutney. Dlouho jsem ho jen kupovala za nemalý peníz v anglických obchodech. Teď mám recept, který funguje.

Šach Mat!

rouge velvet

29. 03. 2014
Mat tedy jedině s rtěnou Rouge Edition Velvet.
reklama
reklama

 

Matné rty jsou v kurzu už několik let, ale teprve teď je tu rtěnka, která se dá nosit. Tadá! Představuji v lehké předpremiéře Rouge Edition Velvet od Bourjouis.

Dostala se ke mně více méně náhodou, ale už jí nikdy nedám z ruky a až ji vyzkoušíte i vy budete se mnou souhlasit. Matné rty jsou neobvyklé, tajemné a zvláštně krásné. Jenže všechny permanentní nebo matné rtěnky způsobily to, že moje rty byly po hodině nošení suché jako troud. Začaly „šupinkovatět“, rtěnka se srazila kolem, rozpíjela se a mizela od koutků úst rychlostí blesku. Navíc jsme cítila sucho a stažení jako u špatně vybraného krému. Když jsem se snažila obejít rtěnky a nalíčila se jen matnou konturovací tužkou, nebyla zas vrtva barvy dostatečná.
red velvet_zadny lesk_hebka jak samet_Rouge Velvet

Cha! Všechno je teď už jinak. Výše popsané – rtěnka Velvet prostě nedělá. Je jako sametový inkoust, který se nanáší snadněji než lesk na rty. Zázrak navíc zmatní, vpije se do rtů, drží tak, že ho nemůžete setřít, ale musíte odlíčit. Prostě splněný sen! Vúbec nelepí a prakticky o ní nevíte. Bude stát 329 Kč, seženete ji v dubnu tam, kde kosmetiku Bourjois- tedy ve Fann, Douglas, Sephoře i na internetu. A ty odstíny. Eklekticky odvážné, sofistikovaně červené i něžně růžové či neutrální. Za mě plný počet hvězdiček a to jsem už v životě i kosmetice viděla hodně.
rouge velvet edition

 

reklama