reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Huile Prodigieuse

Nuxe olej

16. 09. 2014
Jaký je olej, jehož sláva hvězd se dotýká?
reklama
reklama

Na začátku byla zvědavost. Produkt, o kterém se tolik mluví, skončil řízením osudu i u mě na stole. Hned na začátek by ráda uvedla, že nejsem žádnou milovnicí olejů na pleť v jakékoliv formě. Nerada si mažu tělo a už vůbec nevyznávám kokosový (mandlový, olivový atd.) olej jako všelék na starosti světa, mandlový ni jiný. Tedy do teď. Nuxe suchý olej změnil můj pohled na věc. Vyzkoušejte ho a pochopíte mě. Seznam prodejních míst najdete na www.nuxe-lekarny.cz a vše podstatné o značce najdete na jejich Facebooku NUXE.

 

Miluju ho, nedokážu bez něj žít, a kdy už bude na trhu parfém Prodigieuse?

Francouzská značka si zakládá na tom, že jejich produkty o vás pečují všemi smysly. První, co mě překvapilo, byla vůně. Nádherná. Smyslná, sytá, francouzská. Tady zlehka odbočím-francouzské parfémy jsou na hony vzdálené našemu „citrusovo-ovocnému lehkému“ tuzemskému vkusu. Někoho z nich bolí hlava, ale pro mě jsou už roky jedinou volbou. Jsou totiž jedinečné a já nechci zanechávat za sebou stopu jako mořský vánek, ale jako osudová žena. Huile Prodigieuse voní jako femme fatale. Plné. Asi to nebude pro vyznavačky Light Blue od Dolce Gabbana, ale pro bohyně z kuchyně ano. Výhodou je, že pak nemusíte nanášet parfém, protože pokožka sama o sobě voní tak přirozeně, zajímavě a nenásilně.

Co s ním?

Docela dlouho jsem všemožně studovala, jak tenhle zázrak používat. Možností je hodně, ale na vzorcích z běžného lidu (promiň Terezko) jsem zjistila, že to prostě neví. Do vlasů se jím zmáchají, že je mají až ulepené, na těle se v něm koupou a na obličeji jak bysmet.

 

Takže! Nakapat dvě tři kapky do rukou (kdo má variantu s rozprašovačem jednou šplíchnout maximálně dvakrát) a teprve pak aplikovat dle libosti. Na tělo, na obličej, do vlasů, na rty. Produkt se v dlaních rozehřeje, rozvine a lépe se nanáší. Odborník by řekl důležitě: “zapracovává do pokožky.“

 

Co doporučují přímo z NUXE?

Nuxe Beauty tips

 

A pro ještě více zábavy…

Přidejte pár kapek Huile Prodigieuse® do vaší lázně a nechte se zahalit do její svůdné vůně. Užijte si nádherné chvíle plné relaxace a vychutnejte si tyto jedinečné chvíle, které patří jen vám. Využijte příležitost a naneste trochu vašeho oblíbeného oleje na často opomíjená místa jako je kotník, zápěstí či loket…

Nuxe zlato

Co je to vlastně za zázrak?

V roce 1991 stvořila žena, matka a bohyně Aliza Jabès olej „ Huile Prodigieuse“ ® a jednou provždy tak změnila pravidla kosmetického světa.

„Tato ikonická novinka není pouze kombinací nejlepších přírodních ingrediencí, které jsou tím nejefektivnějším způsobem péče. Díky tomuto revolučnímu produktu se oleje etablovaly ve světě krásy a přinášejí nám pocit smyslnosti a nekonečné potěšení. Zahalí vás hedvábný závoj s dotekem glamuru. Ten rozdíl poznáte okamžitě...“

V roce 1991 to byl produkt revoluční a odvážný!

Dnes v roce 2013 je to produkt legendární. Do roku 2012 bylo po celém světě prodáno 2 miliony kusů oleje l ´Huile Prodigieuse®.
Aliza Jabez

reklama