reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Koncentrované mládí? Excelentní Nuxellence!

14100006a

07. 10. 2014
Jaká je novinka od NUXE? Koupit si ji nebo ne?
reklama
reklama

Mám štěstí a dostatečně dlouhou praxi kosmetické novinářky na to, abych se dostala k novinkám dříve než ostatní a oddělila pak zrno od plev. Nuxellence Jeunesse ke mně připutovala už v červenci. A od té doby jsem ji nedala z ruky, ehm z obličeje. Naprosto rozmařile si ji na obličej dávám dokonce dvakrát denně a vynechávám i doporučený denní krém. Je to totiž zázrak!

 

Jak sem zestárla…

Někdy před rokem jsem na svém pětatřicetiletém obličeji objevila první dost hlubokou vrásku u kořene nosu. Nutno dodat, že jsem poměrně hodně zhubla a tak tukové výplně v obličeji přestaly fungovat. Ono je vždy něco za něco. Nepropadám ovšem panice. Jedna vlaštovka jaro nedělá, říkám si a snažím se zahnat černé myšlenky na důchod, stáří a bolesti kloubů. Jenže pak se objevily další. Prohlubně kolem úsměvu se přestaly elasticky měnit a bylo vymalováno. Korunu tomu nasadily vlasy, kdy jsem v nich odhalila již čtvrtého šedivého jedince. Nazrála doba na Anti ageing! Apropó anti ageing se píše s E – anti agEing nikoliv anti aging. To je americká hrubka, která prosákla do celého světa a i do světa korporátních kosmetických informací.

14100021A

O produktu Nuxellence

 

Výrobce – značka francouzské přírodní kosmetiky Nuxe, neříká Nuxellence sérum, ale péče. Mají k tomu své dobré důvody. Nuxellence je opravdu spíš péče než sérum. Má mnoho dalších úžasných účinků, které do kategorie sérum jednoduše nezapadají. Hned po jeho uvedení se Nuxellence stal evropským bestselerem v anti ageing péči. Není divu, do jeho vývoje určitě investovali nemalé prostředky a sám produkt se honosí hned desíti patenty.
dvojí účinek

Inzerovaný dvojí účinek pak znamená, že Nuxellence působí uvnitř kožních buněk, kde obnovuje energii a také na povrchu pokožky. Je určená všem typům pokožky, všech kategorií, od třiceti výše, bez omezení na horní hranici. Konzistencí pak je to jemný fluid, který není ani mastný ani vodový. Je tak akorát. Rozemnutý mezi prsty nešustí, na obličeji se mi ani nesráží jako silikonové báze. Moc příjemně se používá. Nuxellence krásně a nevtíravě voní. Lahvička má pumpičku, která se objeví, když pootočíte uzávěr. Osobně používám dvě dávky, které nanesu na hřbet ruky a pak na tvář. Je to síla zvyku a také tak opticky kontroluji produkt. Už párkrát jsem si natřela ve spěchu obličej zubní pastou a mentolové mrazení považovala za alergickou reakci. No, stalo se.

bd300971cb13b1e57c32db329e4a93d7

Doporučená cena je 1 120 Kč a Nuxellence kupujte jen v lékárnách. Seznam najdete zde:  www.nuxe-lekarny.cz

14100008a

 

Proč mě nadchla Nuxellence?

To, že funguje, jsem poznala hned při prvním použití. Okamžitě jsem cítila, jak moje bledá pleť získává barvu. Tedy prokrvuje se. Lehoulince zrůžověla, vypnula se a vyhladila. Po týdnu používání ráno/večer jsem začala vynechávat denní krém. Nebyl totiž třeba. Taky si říkám, že co budu dělat za deset let? Tou dobou mám v plánu kombinovat všechno, co půjde, abych zastavila čas. Ač to výrobce doslova neuvádí, přípravek výrazně zjemní pokožku. Ten jas, který NUXE slibuje je vidět pouhým okem. V samotném produktu lze rozeznat perleťové částečky, ale jas vychází zevnitř pokožky. A výsledek? Po dvou měsících pravidelného používání jsou i moje osamělé vrásky méně patrné. A jsem zvědavá i na dlouhodobé účinky, které mají být trvalé. To mi stojí za každou vynaloženou korunu. Protože to, co investuji sama do sebe, se mi tisíckrát vrátí a nikdo už mi to nikdy nevezme.
7803ef78dde9f0b339815478c112a00b

 

 

reklama