reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Dahlia Divin

zlata nit

22. 10. 2014
Parfém utkaný ze zlata
reklama
reklama

Je to vůně plná světla, která připomíná, šaty Haute Couture od Givenchy. Oslňující parfémová voda je určena k nošení na nahé pokožce pro pocit zahalení do naprosté smyslnosti.

de4d5c0392f8948fd1ebcda22f462535

Tolik na úvod trochu nejasná slova výrobce. Já bych začala jinak. Dahlia Divin znamená v překladu Božská Jiřina. A jaký jiný parfém je vhodný na podzim pro bohyni než Dahlia? Navíc jde o ještě horkou novinku. Launch proběhl v předpremiéře v srpnu a celoplošně v září 2014.
Značku Givenchy mám víc než ráda. Moje první „limitka“ byla v roce 2004 právě od nich. Byla sladká jako letní ovoce a celé léto 2004 jsem bez ní nedala ani ránu. Stejně tak jsem podlehla Dahlii. Nemůžu říct, že na celý život, ale podzimní románek z toho bude.

Dahlia divin

Flakon

Vůně je v nádherném skleněném flakonu, který je jednoduchý, elegantní bez zbytečných ozdůbek. Přesně tohle si představuji pod anglickým slovem „classy“ neboli klasa (též třída, vysoký level společenské úrovně). Nic zbytečně okázalého. Protože jak bohyně, co mě čtou pravidelně, ví: „Pravý luxus není okázalý.“
Dahlia Divin: záře zachycená ve flakónu
.

Flakón Dahlia Divin je jako obraz nejkrásnějších rób značky Givenchy : přepychový, ženský, dokonale strukturovaný a plný významných detailů s jemně zaoblenými hranami. Je zdůrazněn masivním sklem. Každá jeho část je Couture. Jeho nadčasový flakón s čistými liniemi Protože název parfému na etiketě je plastický, jeho struktura působí dojmem vzácné látky. A samozřejmě zlatá nitka lemující etiketu po obvodu tento dojem umocňuje. Opravdový šperk, který dodává naprostou jedinečnost zlatavé esenci třpytící se skrz průzračný flakón. Naprostá rafinovanost na závěr: zlaté logo Givenchy prosvítající i na zadní stranu flakónu. Parfém je prezentován bílém pouzdře lemovaném béžovou a zlatou.

EDT Dahlia Divin

O vůni

Tvůrce François Demachy říká: Dahlia Divin odhaluje auru s květinovo-dřevitým nádechem: „Pro ztělesnění ženy Dahlia Divin jsem vytvořil kombinaci tónů jemných a lahodných: rovnováha mezi barvitými a šťavnatými nótami je mírně regresivní, vypráví tvůrce. Do vůně jsem také přidal prvky prozářené sluncem, abych mohl vytvořit přesnou stopu této šlechetné a zářící múzy.“

HLAVA: mirabelka

SRDCE: jasmín sambac, bílé květiny

ZÁKLAD: pačuli, santalové dřevo, vetiver

pyramida

Vizualizace vůně podle Fragrantica.com ovšem pozor spletli si švestku s mirabelkou! Mirabelka je žlutá.
mirabelka
Žena Dahlia Divin má své velké entrée obklopena jiskrnými nótami ovoce barvy zlata, opojnou vůní mirabelky a kyticí bílých květin, kterým dominuje jasmín. Na nádherné vůni se rovněž podílí tóny smyslné a ušlechtilé, které završují tento výčet: vétiver, santalové dřevo et patchouli…

Tváří Dahlie Divin je Alicia Keys. Poprvé kývla na nabídku být něčí tváří. Já tady Alici chápu. Ono odmítnou Givenchy se prostě nedělá. V každé ženě je touha být jako Audrey Hepburn, múzou Givenchy. Ale ruku na srdce, Alicii mám sice ráda, ale ikona to pro mě není. Není na ní nic, s čím bych se mohla jako Evropanka nebo Češka ztotožnit.

Alicia Keys

 

Dahlia Divin je uvedena ve třech velikostech: 30, 50 et 75 ml.

A na závěr? Ano, měla byste ji mít!
Dahlia divin detail

reklama