reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Domácí lázeň

koupelna

20. 09. 2014
6 tipů, které znásobí váš požitek z dokonalé relaxace
reklama
reklama

Po náročném pracovním či studijním dni není nic příjemnějšího než vana plná horké vody, která je plná nadýchaných obláčků voňavé pěny. Voda má dar ztuhlé svaly uvolnit a celodenní stres doslova rozpustit. Než se do ní ponoříte, přečtěte si naše tipy.

1. Jak by měla být voda teplá?

V odborné literatuře se dočtete, že zpevňujícího efektu dosáhnete při 35 – 36 stupních. 37 – 39 je ideální rozmezí pro relaxaci a 38-39 k zeštíhlení. V praxi se držte hlavně toho, co je vám příjemné. Každý z nás má jinou termoregulaci a z příliš horké vody se vám udělá leda tak špatně.
koupel 2

2. Aby byla blahodárná…

Všeho moc škodí i vody a mýdla. Koupání by mělo trvat maximálně 20 minut. Jinak budete vysušená scvrklá a vaše kůže nabobtnalá.

3. Jak často?

Jednou týdně je ideální frekvence. Jinak se nedoplatíte za vodu, ale ani vaše pokožka by byla zbytečně odmašťovaná a to se ve výsledku projeví třeba jako vyrážka. O to snad nikdo nestojí.

4. Před koupelí

Tělo namažte jojobovým nebo olivovým olejem s kapkou éterického oleje. Lépe se tak uvolní a vstřebá pěstící látky. Přijde vám to zbytečné? Koupel je rituál a k tomu přípravy prostě patří. Uvidíte, že když tento trik vyzkoušíte, pocítíte rozdíl a nebudete chtít příště nic dělat jinak.

5. Během mytí

Dopřejte si peeling. Buď vsaďte na speciální přípravek, nebo vyzkoušejte přírodní lufu. Jemně s ní krouživými pohyby masírujte kůži a zaměřte se na problematické partie, jako jsou lokty nebo kolena.
nuxe-gelee-exfoliante-douce
Na tvář použijte něco extra. Ideální je jemné exfoliační želé Nuxe. Odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty.

6. Poté

Je třeba pokožku ošetřit. Natřete ji olejem, tělovým mlékem a pokračujte alespoň půl hodiny v odpočívání. Třeba s čsopisem nebo dobrou knihou. V žádném případě si nelakujte si nehty, email by nedržel, popraskal a oprýskla se.
Huile Prodigieuse

Moje volba je jasná Huile Prodigieuse od NUXE. Suchý olej nelepí, skvěle se nanáší a pěstící výsledky jsou ihned patrné a dlouhodobé!

 

 

 

 

reklama