reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

14100006a

Koncentrované mládí? Excelentní Nuxellence!

Jaká je novinka od NUXE? Koupit si ji nebo ne?
vecerni LBD

MUST HAVE: Malé černé

Legendární šaty, které si oblečete kdykoliv, kamkoliv a vždy v nich budete šik!
reklama
rety rude hlavni fotka

Rety rudé…kdopak vás líbat bude?

Pravil klasik a my víme, že se někdo určitě najde. Jde o hlavní kosmetický trend nadcházející sezóny!
Karamelizovana cibule 2

Karamelizovaná cibule ve skle

Miluji cibulové chutney. Dlouho jsem ho jen kupovala za nemalý peníz v anglických obchodech. Teď mám recept, který funguje.

Já na tom dělám!

zaclona

26. 01. 2014
Hlavně tam dej obsah. Píše mi programátor v jednom emailu a vysvětluje cosi o indexovnání článků. Odepisuju: Dělám, co můžu.
reklama
reklama

Všem se vám omlouvám, že leden byl, co se aktualizací webu týče slabší. Momentálně nemám čas. Nemám kdy psát. Jsou dny, kdy si nenajdu ani deset minut na to, abych si umyla hlavu. O vánocích se mi dusil syn, po vánocích taky. Pak rýma, kterou prožíval sice statečně, ale vzhledem k tomu, že neumí smrkat dost komplikovaně. Díky tomu jsem zhubla opět všechno, co jsem o svátcích nabrala. Kdo nemá doma šestnáctiměsíční batole, neuvěří. Vypadá to jako krásná dovolená, ale mateřská je náročnější než vedení úspěšné firmy. Navíc včera jsem zrovna říkala mému muži, že kdyby se ke mně choval, jako to dělá někdy náš syn, tak jsem ho už dávno opustila.

Co mi vadí?

Batole se mnou nemluví.
NEee, heu, ají, am, bá to opravdu není široká slovní zásoba. Sice mi to jeho žvatlání připomíná francouzštinu (zásadně nevyslovuje H, a ve slově Heu používá takzvané dyšné Há, které jako by nebylo). Syn byl počat v Bruselu ve francouzské části, což by taky mnohé vysvětlovalo. Na věci to však moc nemění. Domluvte se s někým, kdo používá čtyři slova pro všechno.

Je zvědavý.
Na tom není nic špatného, ale on je hlavně zvědavý na to, co dělám já. Nejvíc ho zajímá vše s možností, pořezání se, opaření, to co je nebezpečné. Zvažuji, že ho nechám připojistit na adrenalinové sporty. Jeho nejoblíbenější činností je mytí nádobí, vaření, návštěva toalety, psaní na notebooku, koupání…vlastně život jako celek.

Kope, kouše, škrábe!
Když byl na Silvestra nemocný „vyměkla“ jsem a beru ho ráno k nám do postele. Muž rezignovat a začal se tepleji na spaní oblékat, protože mu batole bere peřinu. Já podle jeho vzoru začnu nosit na spaní brnění. Do mě totiž kope. Předevčírem, když jsem předstírala, že vlastně ještě spím… bylo kolem páté hodiny ranní, se rozhodl, že když už nic nepomáhá, vzbudí mě jistojistě kousnutí do lopatky. Ano, to by probralo i mrtvého. Co se škrábání týče, nevím, jak to dělá, ale umí to i s nakraťoučko ostříhanými nehtíky přes rukavice.

Mohla bych pokračovat dál a dál, ale miluji ho a už jsem mu všechno dávno odpustila. Jemu odpustím vždycky všechno.

 Matka a syn

 

reklama