reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

14100006a

Koncentrované mládí? Excelentní Nuxellence!

Jaká je novinka od NUXE? Koupit si ji nebo ne?
vecerni LBD

MUST HAVE: Malé černé

Legendární šaty, které si oblečete kdykoliv, kamkoliv a vždy v nich budete šik!
reklama
rety rude hlavni fotka

Rety rudé…kdopak vás líbat bude?

Pravil klasik a my víme, že se někdo určitě najde. Jde o hlavní kosmetický trend nadcházející sezóny!
Karamelizovana cibule 2

Karamelizovaná cibule ve skle

Miluji cibulové chutney. Dlouho jsem ho jen kupovala za nemalý peníz v anglických obchodech. Teď mám recept, který funguje.

Moje superschopnost

ctyrlistek

26. 04. 2014
Jsem jako komiksoví superhrdinové. Nevěříte? Tak schválně.
reklama
reklama

Jako superman vidí skrz předměty nebo umí létat, Wolverine je samoobnovovací, já o sobě mohu hrdě říct, že vidím čtyřlístky.

Vážně. Mám tuhle zvláštní schopnost už od dětství. Kdybych vám půjčovala knihu, pravděpodobně by na několika stránkách byl založený vylisovaný čtyřlístek. Jsou ve všech knihách. Jen tak si tam leží a nosí mi štěstí. Čas od času je rozdám, když si na ně vzpomenu. Možná namítáte k čemu mi má superschopnost je. K ničemu a to je to krásné! Mám z toho radost a ne vždy ten čtyřlístek utrhnu. Ale zpět k věci.
susene

Jdu si tak dnes na nákup, přemýšlím, co vlastně budu vařit a najednou ho vidím. Uprostřed trávníku je ON. Svěží, zelený a mává na mě všemi svými čtyřmi lístky. Měla jsme pocit, že mě šálí zrak. Na tenhle svůj dar jsem totiž trochu zapomněla. Mám plnou hlavu starostí, jsem v jednom letu a zapomínám. Nepamatuji si ani to, jestli jsem dneska jedla a vlastně ani si nevybavuji co. Mám tak přetíženou hlavu, že krátkodobá paměť se mi sama vypíná a ta dlouhodobá je v offline režimu též. A proto tam byl. Jako pomyslný vykřičník, který mě upozornil, že si nemusím nic dokazovat, že umím. Že jsem v něčem jiná. Že já to prostě vidím! Jde mi to tak lehce, nemusím se snažit, hledat, tápat…já přeci vím.

Děkuju, už si to budu pamatovat.
single men

reklama