reklama
vyhledat

vyhledat

reklama

Jako indiánský náčelník

30. 06. 2015

konurovani neni pro slabe

Nuda ?

Čtěte jinde

Developing Predictive Upkeep Through Infrared Thermography

Enhancing Predictive Servicing Through Infrared Thermography

reklama

Best Place To Purchase Generics * cheapest Acyclovir Best Place To Purchase

Rabatt Online Apotek – Warfarin Köpa Apoteket

Óda na sušičku

2e0e8390421eafb58672cdf10e831835

28. 03. 2015
Jak jsem jen bez ní mohla žít!
reklama
reklama

Hned v úvodu bych ráda poděkovala Ježíškovi a mému muži, že to zprostředkoval. V bytě se koncem listopadu už nedalo dýchat, vlhko z neusušitelného prádla probudilo plíseň ve zdi a já psychicky nevydržela a usedla jsem k počítači, abych našla jako bohyně moderní doby, řešení. Google napověděl, že sušička je pro mě to pravé. Vybírala jsem pečlivě, studovala recenze a poměřovala poměr cena/výkon. Vítěz může být jen jeden a moje krasavice Beko vyhrávala na celé čáře, protože byla v akci. Tepelné čerpadlo, vynikající výkon, nízká spotřeba a možnost prodloužit záruku na pět let-juchů!
Jenže kam jí dám?…

Je to krabice velikosti pračky a prý poměrně hlučná. Plíseň naštěstí vykvetla i v místech nečekaných a bylo rozhodnuto. Ještě téhož dne muž použil na plíseň Savo, a objednal ji – jo a skvělý Ježíšek zaplatil. Čekala jsem na ni jako na smilování. I naprosto suché prádlo, po pár dnech na sušáku v bytě, nevábně zasmrádalo a měla jsem toho už plné zuby. Ten pocit marnosti, kdy perete na šedesát, věšíte jak blbec, co kousek vedle sebe a pak nic. Žádná satisfakce v podobě voňavých komínků hebkého prádla. Nic. Sušička šla do ložnice. Nepotřebuje žádné extra přípojky, jak jsem se dlouho mylně domnívala. Stačí jí prostinká zásuvka na 220V. Voda z prádla kondenzuje do nádrže, která je tam jak má pračka zásobník na prášek a aviváž, jenže u sušičky to jde vytáhnout odnést k dřezu a prostě vylít! Cha!
2014-12-08 14.18.00

Moje poprvé

První sušení bylo jak rituál. Poctivě jsem se připravila. Nastudovala na online, co a jak a ještě zkonzultovala se zkušenější kamarádkou. Dnes už vím, že sušit se dá všechno kromě mého černého svetru, který pouští chlupy jak pes Čau-čau na jaře podsadu – hodně! Poprvé jsem vyndávala to hebké načechrané prádlo a skoro jsem se rozplakala. Tolik promarněných let u sušáku na prádlo! Kolik času jsem mohla trávit jinak. Nakonec mi stačí i méně věcí, protože odpadá ta hloupá fáze čekání na to, až to uschne. Já suším cokoliv do dvou hodin.

A zas můžu žít!
love

 

Fidget Cube Shop Off Sale
Fidget Cube Shop Products
Fidget Cube Spinner
Fidget Cube Shop Promotion
Fidget Cube Edition
reklama